Tavan kaplama malzemeleri

Tavan kaplama malzemeleri

Gökyüzü tavan kaplama malzemesi olarak üretilen tavan panelleri asma tavanlarınız için kullanabileceğiniz en dekoratif ürünlerden biridir. Diğer malzemeler ile birlikte rahatlıkla uygulanabilen ürün özellikle asma tavan malzemeleri ile tamamen uyumlu çalışmaktadır. Alçıpan malzemelerin yanında da kullanılabilen paneller alçıpanların içerisine taşyünü malzemeler döşenecekmiş gibi hazırlanmalıdır.

Tavan kaplama malzemeleri ürünlerin uygulanmasında herhangibir engel teşkil etmez. Asma tavan dışında kullanılan kaplama malzemelerinde ürünlerin geleceği yer asma tavan olarak uygulanmalıdır.

Yaygınlaşan tavan kaplama malzemeleri ile birlikte evlerde ve işyerlerinde tercih edilmeye başlayan gökyüzü tavan malzemeleri özellikle evlerde banyo tavanlarında yaygın olarak uygulanmaya başlanmıştır. Yine diğer bir kaplama olan ahşap tavan kaplama malzemeleri ile birlikte de kullanılmaya başlayan gökyüzü paneller ayrıca plastik tavan kaplamaların yanında da kullanıma elverişlidir.

Eviniz ve işyerinizde tavanlarınızın dekoratif bir görünüme sahip olması için sanal pencere panellerini tercih edebilirsiniz.

Üretim yeri İstanbul olan firmamızın ürünlerini Bursa, İzmir Ankara başta olmak üzere Türkiyenin her yerinden tamin edebilirsiniz varsa bayiliklerimizde, bayiliğimiz yok ise telefon ile sipariş vererek kargo ile ürünlerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Montaja hazır halde gelen gökyüzü tavan kaplama malzemeleri plastik gövdeden oluşması sebebi ile hafif ve kullanışlıdır.

Diğer tavan kaplama malzemeleri:

Gökyüzü tavan kaplamaların yanında uygulanabilir nitelikte olan diğer tavan kaplama malzemeleri aşağıdaki gibidir

  • Ahşap kaplama malzemeleri
  • Plastik kaplama malzemeleri
  • Banyo kaplama malzemeleri
  • Taşyünü kaplama malzemeleri

Taşyünü tavan kaplama malzemeleri gökyüzü tavanların yanında uygulanabilecek en pratik üründür.

Banyo için tavan kaplama;

Banyolarınızda uygulanan kaplamalar ile birlikte bahar çiçekli gökyüzü, yeşil yapraklı gökyüzü ve su damlacıklı görüntü seçenekleri uygulanabilir. Banyolarda ferahlatan etkisi ile doğa görüntüsü veya su damlacıklı görüntülerin bulunması diğer kaplama malzemelerinden çok daha farklı bir sonuç ortaya koymaktadır.

Ahşap tavan kaplamalarında ise biraz daha işçilik gerektirebilir… Ahşap malzemelerin taşıyıcılarının T+ taşıyıcı benzeri kanalları olması gerektiğinden marangoz ile birlikte bu uygulamada özel tasarımlar oluşturabilir, elde edilen ahşap görüntüsüne farklı tonlarda gökyüzü teması yerleştirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sormak istedikleriniz hakkında bizi aramaktan veya aşağıda bulunan alana yorumlar bırakmaktan lütfen çekinmeyiniz.

Tagged with: , , ,
Posted in Malzemeler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>