Köpük tavan kaplama modelleri

Köpük tavan kaplama modelleri 1

Not: Köpük tavan kaplama modelleri yanında asma tavan uygulayarak gökyüzü sanal pencere ürünlerimizden kullanabilirsiniz.

Köpük tavan kaplama modelleri ürünlerini piyasada ithal ve yerli üretimlerini bulmanız mümkündür. Genelde 50×50 cm. ebadlarında kare parçalar şeklinde satılır. 1 pakette 8 adet plaka bulunmaktadır ve 1 paket 2m² alanı kaplayabilir.
Tavan kaplama köpükleri asma tavan dan farklı olarak metal çubuklar kullanmadan, yapıştıcı arkasına sürüldükten hemen sonra direkt olarak tavana yapıştılmaktadır. Bu yüzden tavanın sağlamlık ve düzgünlüğü tavana yapılacak olan köpüğün sağlıklı ve düzgün olmasında önemli bi faktördür. Tavanda bozukluk var ise önce tamir edilmelidir.
Tavan kapama plakalarınızı ölçünüzden1 paket fazla almanız tarafımızdan tavsiye edilir. Uygulamada kırılan ve ilerde çıkabilecek tamiratlarda işinize yarayabilir.

Köpük tavan kaplama modelleri nerelerde Kullanılır ?

- Banyo tavanlarında ve tuvalet tavanlarında
- Mutfak ve balkon tavanlarında
- Salon ve oda tavanlarında
- Ofis , Showroom , Büro ve Özel yerlerde
- Lambri tavan üzerine , alçıpan tavan ve beton tavan üzerine
- Sararmış , lekeli , rutubetli , daha önce su almış, Sıvası bozuk,
Boyası dökülmüş tüm alanlarda özel ürün seçenekleriyle uygulanabilmektedir

Köpük tavan kaplama modelleri Uygulaması

Tavan kaplama köpüğü stropiyer (köpük kartonpiyer) yada köpük tavan göbeği yapıştırmada kullanılmakta olan ve aynı zamanda bilinen en iyi ve en uzun ömürlü yapıştıcı stropiyer (Tavan köpüğü) yapıştırıcısıdır. Piyasada ve yapı marketlerde değişik markaların yapıştırıcılarını silikon gibi kartuşlarda ve kovalarda kullanıma hazır olarak bulabilirsiniz.

Yapıştırıcıyı köpüğün arkasına noktalama şeklinde uygulayabilirsiniz,Köpüğün köşelerinden çapraz çizgi çekebilebilir veya  köşe ve ortalara küçük topaklar halinde sürerek yapıştırabilirsiniz. (Tavan kaplama köpüğü yapıştırıcına alternatif olarak bazı ustalar saten alçı ve silikon da kullanır.)
Tavan kaplama köpüklerinizi tavanda bir uçtan diğer uca doğru yapıştırabilir veya tavanın tam ortasını tespit ederek ortadan kenarlara doğru yapıştırabilirsiniz.
Ayrıca tavan kaplama köpüklerinizi su bazlı boyalarla ve tavan boyalarıyla boyayabilirsiniz. (Hemen boyamak istiyorsanız yerde boyayıp kuruduktan sonra yapıştırın. Kirlenince tavanda boyayacaksanız uzun tüylü rulolarla yavaşça boyayın.)

Köpük tavan Tavan Kaplaması modellerinin Maliyeti Ne Kadar ?

1 M2 Dekoratif Köpük Uygulama  fiyatı   25 TL

Köpük tavan kaplaması modelleri Ne Kadar Sürede Biter ?

Dekoratif köpük Tavan Kaplama Uygulamalarının Teslim Süresi Ortalama 1 GÜNDÜR…

Tagged with: , , ,
Posted in Modeller
4 comments on “Köpük tavan kaplama modelleri
 1. SABİNE SARIKAYA diyor ki:

  banyo tavanımı yenilemek istiyorum,şu anda metal şerit profiller var,sanırım sizin pvc modelinize benziyor,ben havalandırmaya da mani olmayacak köpük-yada malzemeyi bilmiyorum,kare tavan istiyorum,ne önerirsiniz,resim ve fiyat bilgisi alabilir miyim ?sanırım banyo 8m2
  teşekkürler,

  • PROSKY diyor ki:

   Merhaba,
   Banyo tavanınızda bahsetmiş olduğunuz şerit profiller T24 T taşıyıcı sistemi olabilir. Eğer mevcut sisteminiz bu şekilde ise banyo tavanınız için 60×60 cm’lik taşyünü plakalar yerine plastik malzeme kullanmanız uygun olacaktır. Tavan sisteminiz hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz veya varsa fotoğrafı teknik@prosky.com.tr adresine gönderebilirseniz sizlere daha detaylı bir şekilde yardımcı olmak isteriz. İyi çalışmalar.

 2. bora tunçay diyor ki:

  merhaba gökyüzü desenli taş yünü kaplama varmı piyasada.. yoksa sadece ışıklı panel şeklindemi gökyüzü deseni oluşturabiliniyor. neden farklı renklerde taş yünü tavan kaplaması yapılmıyor anlamış değilim aslında gökyüzü renklerinde yapılabilinir diye düşünüyorum…

  • Prosky Tr diyor ki:

   Merhaba,
   Gökyüzü desenli taşyünü kaplama modellerine piyasada hiç rastlamadık ancak çeşitli renk ve desenlerde bulabilirsiniz. Dediğiniz gibi gökyüzü şeklinde taşyünü malzemeyi imalatçıların yapabilmesi mümkündür ancak maliyet ve desenlerin her bir karede standart olarak birbirlerini tekrar ediyor şekilde seri imalat yapılabileceğinden ve aydınlatmasız olacağından, ürünlerimizde olduğu gibi gerçekçilik ve estetik görünüm yakalamak mümkün değildir. Bu nedenle seri üretimlerine rastlamamanız olağandır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>