Dekoratif tavan kaplama

Dekoratif tavan kaplama 1

Gökyüzü dekoratif tavan kaplama ile evlerinizde ve işyerlerinizde doğanın güzelliğini hissedeceksiniz.

Led ile çalışan dekoratif hazır paneller ile asma tavan kaplamalarınızda uygulayabileceğiniz ürünümüz hakkında bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gökyüzü dekoratif tavan kaplamaya nasıl sahip olurum?

Evinizde veya işyerinizde ürünlerimizi uygulamaya karar vermeden önce görüntü seçenekleri için lütfen www.proskypanel.com adresimizi ziyaret ediniz. web sayfamızda bulunan görüntü seçenekleri bölümünden evinize veya işyerinize uygun olan görüntü tercihinizi yaptıktan sonra (kullanmayı düşündüğünüz panel adedine göre) bizi arayarak lütfen görüntü kodunu bildiriniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz anında takip eden süreç içerisinde ürün hakkında teknik bilgi teslimat bilgisi ve diğer ayrıntılar hakkında bilgilendirileceksiniz.

Diğer tavan kaplama çeşitleri hakkında;

Dekoratif tavan kaplamaları arasında en önde dekoratif tavan kaplama köpüğü gelmektedir. Tavanlarda uygulama ve maliyet açısından büyük rahatlık sunan bu ürünleri gökyüzü paneller ile birlikte kullanmak için asma tavanın olmadığı alanda kullanmak gereklidir.  Paneller ile birlikte sadece T24 taşıyıcı sistemi var ise kullanılabilir.

Dekoratif tavan kaplama malzemelerinin uygulanışı hakkında ayrıntılı bilgi için Nasıl Yapılır? bölümünü inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dekoratif tavan kaplama modelleri;

Birçok farklı model seçenekleri ile dekoratif kaplama köpükleri dekorasyon seçenekleri sunmaktadır. Farklı desen ve ebatlarda üretilen köpükler ısı yalıtımı ve bu yönde tasarruf etmek için ideal bir dekoratif üründür. Uygulamadan sonra ise tavan boyası ile boyab-nabilir, gerçek alçı görünümünde durabilirler, üzerindeki dokular sayesinde ise alçı ile tek tek şekillendirilmiş gibi özel bir yapı görünümünde olurlar.

Tagged with: , , ,
Posted in Modeller

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>